XFLY DRONE TİPİ LAZER TARAYICI

  • ÜRÜN BİLGİSİ
  • ÖZELLİKLER
  • VİDEO
  • DESTEK

Doğru & Güvenilir

XFLY serisi, nokta bulutu üretimi için yüksek performanslı  Ataletsel Navigasyon Sistemini (Inertial Navigation System, INS) kamera ve LiDAR ile entegre eder.

Hesai LiDAR XFLY120, XFLY300 veya diğer sensörlerin seçimi ile farklı kullanıcı ihtiyaçları karşılanabilir.

İşleme platformu, Wi-Fi arayüzü, RTCM düzeltmeleri için gömülü bir hücresel modem, veri kayıt yazılımı ve bir gigabit Ethernet ağı içerir.

Yüksek performanslı bir INS ile donatılmış olan bu platform, yüksek irtifada bile temiz nokta bulutları sunar.

Küçük, hafif ve düşük güç tüketen bir sistem olarak, kullanıcının daha uzun süre uçmasına ve herhangi bir projenin ihtiyaçlarına uyum sağlamasına olanak tanır.

Post-processing yazılımı tam otomatik nokta bulutu üretimi sağlar.

 

200M YÜKSEKLİK
Yer seviyesinden 200 metre yüksekliğe kadar uçun.
DOĞRULUK
Yüksek performanslı GPS Destekli INS sayesinde 3-5 cm nokta bulutu doğruluğu elde edilebilir.
KAMERA
24 MP kamera verilere RGB bilgisi ekler. Kamera kullanıcıya önceden kalibre edilmiş ve bu boresighting değerleri cihaza kaydedilmiş olarak gelir.
UÇ & KONTROL ET
Tanınmış İHA’lara ve otomobiller gibi diğer platformlara montajı desteklemek için farklı montaj aparatları sunulmaktadır.
Uyumlu İHA’lar: DJI M210 – M300 – M350 – M600, Inspired Flight IF1200 Hexacopter, Freefly Alta X, Freefly Astro, WISPR Ranger Pro 1100, Sony Airpeak S1
PPK/RTK TEK/ÇİFT GNSS
Kullanıcının uygulamasına bağlı olarak, tek veya çift GNSS anteni isteyip istemediğinizi seçin. Post processing işleminden kaçınmak isteyenler için Gerçek Zamanlı Kinematik çözümü de mevcuttur.