Cube – Manager

Katalog İndir

  • ÜRÜN BİLGİSİ
  • ÖZELLİKLER
  • VİDEO
  • DESTEK FORMU

Cube-manager, Microsoft Windows çalıştıran masaüstü bilgisayarlarda çalışmak üzere geliştirilmiştir ve mobil çözümlerden biriyle elde edilen verileri indirmek, yönetmek ve işlemek için araçlar uygular.

Bu yazılımı kullanarak, karışık GNSS RTK ve Total Station verilerini entegre edebilir, Raw GNSS verilerini farklı şekillerde işleyebilir, verileri bilinen en popüler formatlardan içe ve dışa aktarabilirsiniz.

Bu yazılım, operatörlere veri aktarımı, grafik görselleştirme ve analitik veri işleme için en iyi işlevleri sağlamada yardımcı olacaktır.
Yazılım, çeşitli isteğe bağlı modüllerden ve ücretsiz bir sürümden (Cube-link) oluşur.

Cube-manager, GNSS
alıcılarından ve Total Station’lardan gelen verileri yönetmek için bir yazılımdır , her biri bir dizi işlevde uzmanlaşmış 3 ana modülden (P, T, M) oluşur. Tüm modüllerin paylaştığı işlevler arasında, plano-altimetrik detaylandırmalara sahip olabilir, 3B modeller oluşturabilir ve kontur çizgilerini hesaplayabilirsiniz.

Ölçümler 2D, 3D olarak görüntülenebilir ve tarama, uydu veya kadastro görüntülerinin üzerine yerleştirilebilir. Gelişmiş bir dahili CAD aracılığıyla, güçlü ve eksiksiz çizim araçlarını ve yakalama işlevlerini kullanarak, 3B’de bile verilerle etkileşim kurabilirsiniz. Verilerin içe ve dışa aktarılması, DXF, DWG, KML, CSV ve diğerleri gibi çeşitli formatlarda desteklenir.

Küp yöneticisi-p

P, Cube-manager’ın sonradan işlemeye adanmış isteğe bağlı modülüdür. Maksimum doğrulukla düzeltme hesaplamaları yapma imkanı sunar. Yazılımın temel özelliklerine ek olarak, bu modül, Dur & Kalk işlem sonrası hesaplama, tek ve çoklu bazlar için Statik son işlem, Kinematik son işlem ve en küçük kareler Ağ Ayarlamaları için işlevler sağlar. Cube-manager-p, performansını artırmak için sürekli olarak güncellenir.

Küp yöneticisi-t

T, Cube-manager’ın yazılımın topografik işlevlerini zenginleştiren ve tamamlayan isteğe bağlı modülüdür. Bu modül, roto çeviri ve koordinat dönüşümlerinin karmaşık işlevlerini sağlar. Çapraz hesaplamaları ve 2D ağ hesaplamasını entegre ederek TS anketlerinin yönetimini geliştirir. Raster görüntülerin coğrafi referansına izin verir. Geliştiricilerimizin amacı, bu işlevleri uygularken, her zaman basitlik ve sezgisel kullanımdır; buna ek olarak, kullanıcılar her zaman teknik destekten yararlanabilirler.

Küp yöneticisi-m

M, Cube-manager’ın modellemeye ayrılmış isteğe bağlı modülüdür. Bu, kısıt üçgenlemeleri, hacim hesaplamaları, kontur çizgileri, yükseklik profilleri vb. Üzerinde çalışacak profesyoneller için tasarlanmış modüldür. Bu durumda kullanıcılar, temel yazılım çekirdeğinde sağlanan grafik öğeler üzerinde tüm CAD komutlarına, COGO komutlarına ve işlevlerine sahip olacaktır. ama aynı zamanda yukarıda bahsedilenler gibi daha özel işlevleri de yerine getirebilecektir.

Ürünler ile ilgili destek ve fiyatlar için iletişime geçiniz.

ÜRÜN BİLGİ FORMU