GeoGİS

Katalog İndir

  • ÜRÜN BİLGİSİ
  • ÖZELLİKLER
  • VİDEO
  • DESTEK FORMU

Windows Yazılımı

Stonex GeoGis, GIS güncellemesi ve bakımı için yüksek kaliteli özellik ve konum verilerinin toplanması için güçlü ancak basit bir yazılım çözümüdür. GeoGis yazılımı, yüksek kaliteli verileri hızlı ve kolay bir şekilde yakalamak için basit ve verimli iş akışları sağlar. GeoGis, taşınabilir CBS sistemlerine yerleştirilebilen bir seçenektir.
GeoGis, Windows Mobile için geliştirilmiştir.

AÇIKLAMA

GeoGis yazılımı iki entegre modülden oluşur: Saha çalışması için GeoGis Mobile ve masaüstü detaylandırma için GeoGis Office. GeoGis ile verilerinizi yönetmek ve aktarmak için hangi uygulamayı kullanacağınız konusunda asla endişelenmenize gerek yok. GeoGis yazılımı ile iş akışı sahadan ofise ve tam tersi düz ve basittir.

Stonex GeoGis yazılımı, grafik harita gösterimi, açık simge araç çubuğu ve kullanışlı hesaplama araçları gibi sahada tasarlanmış eksiksiz bir dizi özellik sayesinde saha veri toplamayı hızlı ve kolay hale getirir. Stonex GeoGis yazılımı ayrıca, entegre dijital kameralı bir el bilgisayarı kullanarak dijital fotoğrafları veri toplama iş akışına dahil etmeyi kolaylaştırır. Saha çalışanları, fotoğrafları çekip önizleyebilir, bunları özelliklere ekleyebilir ve birçok farklı amaç için eksiksiz bir veri seti oluşturabilir.

Stonex GeoGis yazılımı ile özel veri öznitelikleri oluşturabilir ve bunları varlıklara değer atamak için kullanabilirsiniz. Veri formları, maksimum veri toplama verimliliği için önceden girilmiş öznitelik değerlerine dayanılarak önceden derlenebilir.
Varlıklar sezgisel grafik ekranda görüntülenebilir, raster ve vektör arka planlarıyla örtüşebilir, bu da üretkenliğin artmasını sağlar ve daha dinamik bir saha çalışanı deneyimi yaratır. Hücresel ve Wi-Fi özelliği sayesinde GeoGis yazılımı, Google Maps gibi çevrimiçi haritaları görüntüleyerek gezegenin herhangi bir yerinde görsel referans noktaları bulma yeteneğini genişletir. Saha çalışanları, bir varlığı incelemek için listeden veya haritadan ilgili özelliği seçebilir ve GeoGis yazılımının sezgisel gezinme aracı onları varlığın tam konumuna yönlendirecektir.

Stonex GeoGis yazılımı ile, gerçek zamanlı olarak veya son işlemden sonra gerekli doğruluk düzeyinde veri toplayabilirsiniz. Stonex GeoGis yazılımı, yüksek kaliteli GIS verilerini toplamak ve sürdürmek için doğru çözümdür.

Geogis şu dillerde mevcuttur: İngilizce, İspanyolca, Çekçe, İtalyanca, Macarca, Almanca, Portekizce, Rusça ve Özbekçe (Türkçe devam ediyor).

Ürünler ile ilgili destek ve fiyatlar için iletişime geçiniz.

ÜRÜN BİLGİ FORMU