STONEX R35 / R35LR Total Station

Katalog İndir

 • ÜRÜN BİLGİSİ
 • ÖZELLİKLER
 • VİDEO
 • DESTEK FORMU

R35 / R35LR Toplam İstasyonu

Yüksek Hassasiyetli TOPLAM İSTASYON.
Şimdi Sonsuz Sürtünme Sürücüleri ve Tetik Anahtarıyla

Stonex R35 / R35LR serisi, piyasadaki en özelleştirilebilir Total Station’dır. Kullanıcı ihtiyaçlarına bağlı olarak, R35 / R35LR sürekli yatay ve dikey dönüşler, 2 ”doğruluk ve 600/1000 m reflektörsüz aralık için sonsuz sürtünmeli sürücülerle birlikte gelir.

Bu gelişmiş Total Station tamamen özelleştirilebilir: her kullanıcı kendi ihtiyaçlarına en uygun yazılımı seçebilir. Microsurvey FieldGenius, Carlson SurvCE, ANTAS Mobile ve birçok Custom saha uygulaması gibi seçilecek birkaç yerleşik yazılım.

Buna ek olarak, her iki taraftaki TFT 320 × 240 dokunmatik ekran, Surveyor’a net, renkli ve tamamen grafik bir ortam sağlar ve kullanıcı dostu yerleşik yazılım, kullanıcıları veri toplama, topografik araştırmalar, gözlemleme işlevleriyle yönlendirerek destekler.

Uzun menzilli mesafelerde bile milimetre hassasiyetine sahip yüksek hassasiyetli sınıf 3 EDM ve yüksek hassasiyetli açı ölçümleri gerçekleştiren mutlak kodlayıcılar, her koşulda güvenilir nokta hesaplaması sağlar.

Stonex R35 Total Station Ürün Broşürü Türkçe

 • 600/1000 m’YE KADAR YANSITICI

  R35 / R35LR, dijital faz lazer menzil teknolojisini kullanarak yüksek hassasiyetli uzun menzilli ölçümleri garanti eder: reflektörsüz modda 600/1000 m’ye kadar ve milimetre hassasiyetinde tek bir prizma kullanarak 5000 m’ye kadar.

 • SICAKLIK BASINÇ SENSÖRLERİ

  Sıcaklık ve basınç değişiklikleri, mesafe ölçümlerinin doğruluğu üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir: akıllı R35 / R35LR değişiklikleri izler ve mesafe hesaplamalarını otomatik olarak ayarlar.

 • FAVORİ YAZILIMINIZI SEÇİN

  R35 / R35LR’yi seçtiğinizde üretici yazılımını kullanmak zorunda kalmazsınız! Çok sayıda iyi bilinen saha yazılımı uyumludur ve kullanıcı kendi uygulamasını yerleşik olarak bile oluşturabilir.

 • HIZLI, DOĞRU, GÜVENİLİR

  Mesafeleri ve açıları bir saniyede mm hassasiyetle ölçmek, her işi son derece uygun maliyetli ve güvenilir kılar. Büyük dokunmatik ekranlı grafik ekran, sahadaki günlük çalışmayı kolaylaştırır.

Ürünler ile ilgili destek ve fiyatlar için iletişime geçiniz.

ÜRÜN BİLGİ FORMU