STONEX R25 Total Station

Katalog İndir

 • ÜRÜN BİLGİSİ
 • ÖZELLİKLER
 • VİDEO
 • DESTEK FORMU

R25 Total Station

Yüksek Hassasiyetli TOPLAM İSTASYON.
Sonsuz Sürücüler ve Tetik Anahtarı ile

Yüksek doğruluk ve uzun reflektörsüz menzil, Stonex R25 / R25LR’yi her profesyonel eksperin en iyi arkadaşı yapan mükemmel kombinasyondur.

Kadastro, haritalama, aplikasyon ve yüksek hassasiyetli izleme çalışmaları: R25 / R25LR Serisi aralığında, ihtiyaçlarınıza uygun çözümü bulacaksınız.

R25 / R25LR standart olarak entegre yerleşik saha yazılımı, eksiksiz bir uygulama paketi ile birlikte gelir ve Bluetooth ™ kablosuz bağlantı aracılığıyla Stonex R25 / R25LR’ye harici bir kontrol cihazı bağlanabilir: hiçbir sınırlama çalışma sürecinizi durdurmaz.

Stonex R25 / R25LR, sürekli yatay ve dikey dönüşler için sonsuz sürtünme sürücülerine sahiptir: sınırlı hareketlerle artık düğme ve kelepçeler yok, ancak istasyonun daha rahat kullanımı. Cihazın yan tarafındaki tetik tuşu, ölçüme çok kolay bir şekilde başlamanızı sağlar.

 • SINIRSIZ MESAFE ÖLÇÜMLERİ

  R25 / R25LR, dijital faz lazer aralığı teknolojisini kullanarak yüksek hassasiyetli uzun menzilli ölçümleri garanti eder: reflektörsüz modda 600 / 1000m ve milimetre hassasiyetinde tek bir prizma kullanarak 5000m’ye kadar.

 • HIZLI, DOĞRU, GÜVENİLİR

  Mesafelerin bir saniyede 2 mm hassasiyetle ölçülmesi, her işi son derece uygun maliyetli ve güvenilir kılar. Geniş uygulama yazılımı yelpazesi, sörveyörün görevlerini doğrudan sahada tamamlamaya izin verir.

 • BİR GÜN SÜREKLİ SAHA ÇALIŞMALARI

  Düşük güç tüketimli devre tasarımı ve iki yüksek kapasiteli pil R25 / R25LR sayesinde, yaklaşık 13 saat kesintisiz çalışma imkanı sağlar. Veri depolama endişesi yok: Geliştirilmiş 4 Gb dahili bellek ve 16 Gb’ye kadar SD kart büyük miktarda veri depolar.

 • SICAKLIK BASINÇ SENSÖRLERİ

  Sıcaklık ve basınç değişiklikleri, mesafe ölçümlerinin doğruluğu üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir: akıllı R25 / R25LR değişiklikleri izler ve mesafe hesaplamalarını otomatik olarak ayarlar.

Ürünler ile ilgili destek ve fiyatlar için iletişime geçiniz.

ÜRÜN BİLGİ FORMU