STONEX R25 Total Station

Katalog İndir

 • ÜRÜN BİLGİSİ
 • ÖZELLİKLER
 • VİDEO
 • DESTEK FORMU

R25 Total Station

Yüksek Hassasiyetli TOPLAM İSTASYON.
Sonsuz Sürücüler ve Tetik Anahtarı ile

Yüksek doğruluk ve uzun reflektörsüz menzil, Stonex R25 / R25LR’yi her profesyonel eksperin en iyi arkadaşı yapan mükemmel kombinasyondur.

Kadastro, haritalama, aplikasyon ve yüksek hassasiyetli izleme çalışmaları: R25 / R25LR Serisi aralığında, ihtiyaçlarınıza uygun çözümü bulacaksınız.

R25 / R25LR standart olarak entegre yerleşik saha yazılımı, eksiksiz bir uygulama paketi ile birlikte gelir ve Bluetooth ™ kablosuz bağlantı aracılığıyla Stonex R25 / R25LR’ye harici bir kontrol cihazı bağlanabilir: hiçbir sınırlama çalışma sürecinizi durdurmaz.

Stonex R25 / R25LR, sürekli yatay ve dikey dönüşler için sonsuz sürtünme sürücülerine sahiptir: sınırlı hareketlerle artık düğme ve kelepçeler yok, ancak istasyonun daha rahat kullanımı. Cihazın yan tarafındaki tetik tuşu, ölçüme çok kolay bir şekilde başlamanızı sağlar.

Stonex R25 Total Station Ürün Broşürü Türkçe

 • SINIRSIZ MESAFE ÖLÇÜMLERİ

  R25 / R25LR, dijital faz lazer aralığı teknolojisini kullanarak yüksek hassasiyetli uzun menzilli ölçümleri garanti eder: reflektörsüz modda 600 / 1000m ve milimetre hassasiyetinde tek bir prizma kullanarak 5000m’ye kadar.

 • HIZLI, DOĞRU, GÜVENİLİR

  Mesafelerin bir saniyede 2 mm hassasiyetle ölçülmesi, her işi son derece uygun maliyetli ve güvenilir kılar. Geniş uygulama yazılımı yelpazesi, sörveyörün görevlerini doğrudan sahada tamamlamaya izin verir.

 • BİR GÜN SÜREKLİ SAHA ÇALIŞMALARI

  Düşük güç tüketimli devre tasarımı ve iki yüksek kapasiteli pil R25 / R25LR sayesinde, yaklaşık 13 saat kesintisiz çalışma imkanı sağlar. Veri depolama endişesi yok: Geliştirilmiş 4 Gb dahili bellek ve 16 Gb’ye kadar SD kart büyük miktarda veri depolar.

 • SICAKLIK BASINÇ SENSÖRLERİ

  Sıcaklık ve basınç değişiklikleri, mesafe ölçümlerinin doğruluğu üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir: akıllı R25 / R25LR değişiklikleri izler ve mesafe hesaplamalarını otomatik olarak ayarlar.

Ürünler ile ilgili destek ve fiyatlar için iletişime geçiniz.

ÜRÜN BİLGİ FORMU