Cube tarama Yazılımı

Katalog İndir

  • ÜRÜN BİLGİSİ
  • ÖZELLİKLER
  • VİDEO
  • DESTEK FORMU

Yeniden Yapılandırıcı

Güçlü ve kullanışlı 3B Yazılım

STONEX RECONSTRUCTOR YAZILIMI, ihtiyaçlarınıza uygun genişletilebilir modüller ile eksiksiz ve net bir iş akışı boyunca size rehberlik edecektir.

Cube tarama Yazılımı

Kullanımı kolay ve çok yönlü

Küp tarama, Stonex Cube paketinin bir parçasıdır. Kullanımı ve öğrenmesi kolaydır, temel 3B iş akışlarına izin verir.

Stonex tarayıcıdan veya farklı sensörlerden nokta bulutlarını içe aktarın ve seçim araçlarıyla temizleyin. Çeşitli kayıt modları arasından seçim yaparak nokta bulutlarını hizalar.

Kayıtlı nokta bulutlarını dışa aktararak kendi yazılımınızla veya işlem ölçüleri, kontur çizgileri, kenarlar ve ortofotolarla çalışın.

Cube-fly Yazılımı

Drone Görev Planlayıcısı ve Fotogrametri Yazılımı

Stonex Cube-fly, Microsoft Windows çalıştıran masaüstü bilgisayar veya tabletlerde çalışmak üzere geliştirilmiştir. Gelişmiş İHA dronlarının görev planlamasının yapılmasına ve dijital görüntülerin fotogrametrik hesaplamalarının işlenmesine olanak tanır.

Kameralardan birini seçerek ve görev için alanı seçerek, yazılım, hız, toplam süre ve çekim sayısı gibi uçuşla ilgili rotayı ve bilgileri otomatik olarak hesaplar. İrtifayı ayarlayarak, GSD’ye ihtiyaç duyulması mümkündür.

3D nokta bulutları, ağlar ve ortofoto elde etmek için resimler işlenebilir.

Drone Görev Planlayıcısı

Cube-fly ile bir İHA görevi planlamak hızlı ve basittir, uçuşu ayrıntılı olarak yönetmenizi ve düzenlemenizi sağlar. Hazır olduğunuzda, uçuş uygulaması için görevi dışa aktarın.

Planlama aracı, her tür görevin (doğrusal, normal, ızgara, dikey ve dairesel) tanımlanmasına, yerden yüksekliği veya hedefe olan mesafenin yanı sıra yanal ve ön örtüşmelerin belirlenmesine izin verir.

 Saha Araştırması

Cube-a

Anketinizi Cube-fly’de doğrudan içe aktarmak için Cube-a yazılımını kullanarak GCP’yi ölçün. Anket sırasında yapılan notları ve resimleri içe aktarmak da mümkündür.

Drone Uçuş

Cube-fly bir uçuş uygulaması değildir, ancak en yaygın APP’lerle uyumlu formatlarda dışa aktarır.

Fotogrametri Yazılımı

Cube-fly, fotogrametrik iş akışını tamamlayarak, hem dronlardan hem de karadan gelen SfM (Hareketten Yapı) fotoğraflarının işlenmesine olanak tanır.
GPC (Yer Kontrol Noktası) ve CS (Koordinat Sistemleri) yönetimi sayesinde, üretilen üç boyutlu modelin coğrafi referansını ve topografik amaçlarla kullanılmasını sağlar.
Yazılım ayrıca, 3D görüntüleyiciler aracılığıyla sürükleyici görüntülemeye izin veren modellerin üç boyutlu bir görüntüleyicisine de sahiptir.

Ürünler ile ilgili destek ve fiyatlar için iletişime geçiniz.

ÜRÜN BİLGİ FORMU