S980A GNSS ALICISI

Katalog İndir

  • ÜRÜN BİLGİSİ
  • ÖZELLİKLER
  • VİDEO
  • DESTEK FORMU

Atlas® ve IMU ile Yüksek Performans

5 Watt Radyo ve Atlas® Bandı destekli GNSS Alıcısı

Stonex S980A entegre GNSS alıcısı, mevcut tüm takımyıldızları ve GPS, GLONASS, BEIDOU, GALILEO, QZSS ve IRNSS uydu sinyallerini izler.

4G GSM modemi sayesinde hızlı bir internet bağlantısı garanti edilir ve Bluetooth ve Wi-Fi modülleri, Kontrol ünitesine her zaman güvenilir veri akışı sağlar. Bu özellikler entegre 2-5 watt radyo ile birleştiğinde S980A’yı mükemmel bir baz istasyonu alıcısı yapar.

Renkli dokunmatik ekran ve harici bir anten bağlama imkanı S980A’yı her tür iş için son derece etkili bir alıcı yapar.

Stonex S980A, zor noktaların ölçülmesini sağlayan  Zorlu ortamlarda ve manyetik alanların varlığında bile Jalonun eğimi 30 °’ye kadar tüm noktaları hassas şekilde Ölçüm ve Aplikasyonunu yapmak mümkündür. S980A ayrıca isteğe bağlı IMU teknolojisi ile donatılmıştır. 60 ° eğime kadar hızlı başlama ile Ölçüm ve Aplikasyon imkanı sağlar.

IMU sistemli Stonex S980A, hem Ölçüm hem de Aplikasyon işleri olmak üzere her işlemi güvenilir kılar ve noktaların ölçümünü yada aplikasyonunu son derece hızlı hale getirir: Saha çalışma süresinin% 40’ına kadar tasarruf edilebilir!

ARTK işlevi ve Atlas® düzeltme hizmeti sayesinde Stonex S980A, özellikle zor alanlarda da çalışabilir. Atlas®, L-bant iletişim uyduları aracılığıyla dünya çapında santimetre düzeyinde düzeltme verileri sunar.

S980A, birden fazla cihaz ile birlikte çalışmasını sağlamak için hassas senkronizasyon süresi gerektiren uygulamalarda veya hassas zamana dayalı sistem entegrasyonu için aynı parametreleri kullanan uygulamalarda kullanılabilen bir 1PPS bağlantı noktasına sahiptir.

IMU ile S980A’nın performansları nelerdir?

• Hızlı başlatma
• 60 ° ‘ye kadar eğim
• 2 cm hassasiyet 30 °
• 5 cm doğruluk 60 °
• Hızlı ve hassas uydu izleme
• Elektromanyetik bozulma sorunu yok

Stonex S980A GNSS Ürün Broşürü Türkçe

ÇOKLU KONSTELASYON

800 kanallı Stonex S900A, yüksek doğrulukta mükemmel bir yerleşik gerçek zamanlı çözüm sunar. Tüm GNSS sinyalleri (GPS, GLONASS, BEIDOU, GALILEO, QZSS ve IRNSS) dahildir, ek ücret yoktur.

2-5W RADYO

S980A, 410-470MHz frekanslı entegre 2-5W UHF radyoya sahiptir. Alıcımız, daha iyi çalışması için harici (2.) bir radyo anteni ile donatılmıştır.

IMU TEKNOLOJİSİ

S980A’da IMU teknolojisi mevcuttur. 60 ° eğime kadar Ölçüm ve Aplikasyon işlerinizi hızlı şekilde yapabilir.

RENKLİ DOKUNMATİK EKRAN

S980A, en önemli işlevlerin kolay yönetimi için kullanışlı bir renkli dokunmatik ekrana sahiptir.

HARİCİ GNSS ANTENİ

S980A, uygun konektör aracılığıyla harici bir GNSS antenine bağlanabilir ve bir RTK alıcısından CORS’a dönüştürülebilir.

Ürünler ile ilgili destek ve fiyatlar için iletişime geçiniz.

ÜRÜN BİLGİ FORMU